Dziś w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, będąca okazją do podsumowania miesięcy nauki, pracy i licznych osiągnięć uczniów.
Podczas wydarzenia wręczono świadectwa oraz wyróżnienia dla uczniów, którzy dzięki swojej systematyczności i zaangażowaniu ukończyli rok szkolny ze świadectwami z wyróżnieniem.
W uroczystości uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Tomasz Głogowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Przemysław Cichosz, którzy pogratulowali uczniom osiągniętych wyników oraz życzyli wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom zakończenia kolejnego roku szkolnego.
Życzymy udanego letniego wypoczynku oraz wielu powodów do satysfakcji po powrocie do szkolnych murów we wrześniu!






















