Super Dance Orchestra na Gwarkach!

Data publikacji: 6 września 2013

Podczas tegorocznych Gwarków na tarnogórskiej scenie wystąpi zespół muzyczny z naszego powiatu partnerskiego Erlangen-Hochstadt. Grupa Super Dance Orchestra to niezwykle energiczny zespół, który w swoje motto ma wpisane już w nazwę: taniec! Przy muzyce Super Dance Orchestra dosłownie nikt nie będzie w stanie oprzeć się pokusie tego niesamowitego wigoru scenicznego – chłopaki z zespołu dopilnują, żeby każdy tarnogórzanin został porwany do tańca!

Super Dance Orchestra tworzy beztroską, skoczną muzykę bez określonych stylistycznych granic, umiejętnie łącząc gitarowe riffy z linią syntezatorów. Ich spontaniczne zmiany aranżacji w trakcie koncertów i bogata kolorystyka to dodatkowy smaczek. Krótko mówiąc: dobra zabawa gwarantowana!

Grupa wystąpi na scenie Gwarków w sobotę, 7 września o 17:00.