Betlejemskie Światło Pokoju

Data publikacji: 22 grudnia 2022
Sebastian Nowak Stanisław Torbus I

W ponad 30-letniej historii Betlejemskiego Światła Pokoju, w zmieniających się warunkach politycznych, nigdy nie zdarzyło się by Światło nie wyruszyło z Betlejem w swoją drogę. To czyni ze Światła znak pokoju, poświadczenie wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania między narodami.
Dzisiaj do mapy dołączyło też Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, a „Betlejemskie Światło Pokoju” będzie można „zabrać ze sobą jeszcze w piątek 23 grudnia do godziny 14.00.