Życzenia starosty tarnogórskiego z okazji Dnia Służby Zdrowia

Data publikacji: 6 kwietnia 2016

7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
Z tej okazji wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom placówek służby zdrowia pragnę już dziś złożyć, w imieniu własnym i całego Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, serdeczne podziękowania za pełną poświęcenia pracę na rzecz drugiego człowieka.
Życzę Państwu wiele satysfakcji zawodowej oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Starosta tarnogórski
Józef Burdziak

7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
Starosta tarnogórski
Józef Burdziak