ZARZĄDZENIE WOJEWODY ŚLĄSKIEGO W SPRAWIE OGŁOSZENIA POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWEGO

Data publikacji: 28 kwietnia 2017

W związku z silnymi opadami deszczu oraz występującymi w województwie przekroczeniami stanów ostrzegawczych i alarmowych rzek na posterunkach wodowskazowych, Wojewoda Śląski ogłosił 28 kwietnia od godziny 9.00 pogotowie przeciwpowodziowe na terenie całego województwa śląskiego. Pełną treść zarządzenia publikujemy w załączniku.

CAŁODOBOWY DYŻUR POWIATOWEGO CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO ODBYWA SIĘ POD NUMEREM TELEFONU 32/381-25-00