XIV Śląski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych

Data publikacji: 15 listopada 2017

We wtorek, 14 listopada w Hali Sportowej w Miedarach odbył się XIV Śląski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych. Gospodarzami byli zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych „Sokoły” działającego w Domu Pomocy Społecznej w Miedarach. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali wicestarosta Stanisław Torbus oraz wójt Zbrosławic Wiesław Olszewski. Część sportowa zawodów rozpoczęła się od konkurencji wyciskania na ławeczce leżąc. Następnie sportowcy rywalizowali w tzw. martwym ciągu, a zakończyli trójbój siłowy, przysiadem ze sztangą. Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z wydarzenia.