Wernisaż wystawy Beaty Ewy Białeckiej

Data publikacji: 12 maja 2024
starosta z malarką

W miniony piątek, w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, odbył się Wernisaż malarstwa Beaty Ewy Białeckiej pt. „Obraz w ubraniu” podczas którego, obecni mieli okazję porozmawiać z malarką na temat jej dzieł oraz przesłania, którym się kieruje podczas artystycznej pracy.
Gości wernisażu powitała Dyrektor CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim Kamila Paradowska wraz z Starostą Powiatu Tarnogórskiego Adamem Chmielem. Kierownik Działu Programowego Anna Kempa-Gąsior przedstawiła artystyczną sylwetkę artystki. Malarka opowiedziała obecnym o wystawie i swoich dziełach w sposób równie intersująco i pięknie jak maluje.

Niesamowita wystawa malarstwa Beaty Ewy Białeckiej będzie trwała do końca lipca br. w pałacu Donnersmarcków w Nakle Śląskim – serdecznie Państwa zapraszamy.