Awanse tarnogórskich stróżów prawa

Data publikacji: 11 lipca 2024
starosta przemawia na scenie

10 lipca w Tarnogórskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji, podczas której 50 policjantów tarnogórskiej komendy awansowało na wyższy stopień policyjny. Akty mianowania policjantom tarnogórskiej komendy oraz podległych komisariatów wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp.  Artur BEDNAREK.

Podczas uroczystości gratulacje oraz podziękowania dla policjantów za wzorową służbę na rzecz mieszkańców powiatu tarnogórskiego złożyli starosta Adam Chmiel oraz członek zarządu powiatu Dariusz Szopa. Starosta przekazał także list gratulacyjny na ręce komendanta insp. Sławomira Bylickiego z gratulacjami dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników tarnogórskiej komendy.

Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W uroczystej zbiórce uczestniczyli policjanci, pracownicy policji, rodziny i najbliżsi awansujących, a także burmistrzowie,wójtowie i przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji, w tym również służb mundurowych z terenu powiatu tarnogórskiego.

Gratulujemy awansów i życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.