Ogólnopolskie Zawody Związku Harcerstwa Polskiego w Ratownictwie

Data publikacji: 7 października 2024

grupa ludzi pozująca do zdjęcia w auli szkolnej

W piątek, 4 października, członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, Dariusz Szopa, wziął udział w uroczystym otwarciu Ogólnopolskich Zawodów Związku Harcerstwa Polskiego w Ratownictwie, które odbyły się w Tarnowskich Górach.

Zawody trwały od 4 do 6 października i były doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa oraz pierwszej pomocy. Uczestnicy rywalizowali na dwóch poziomach trudności, zmagając się z realistycznymi scenariuszami ratunkowymi.

Miło nam poinformować, że Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach objęło patronat nad tym wydarzeniem, wspierając tym samym rozwój młodych ratowników z całej Polski. Dziękujemy organizatorom za doskonałą inicjatywę, a wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i pasji!