Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Data publikacji: 8 października 2024

W poniedziałek, 7 października, w malowniczym Centrum Sztuki i Rzemiosła Dawnego w kompleksie Zamkowym „u Wrochema” w Starych Tarnowicach odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W inauguracji wzięli udział Wicestarosta Powiatu Anna Kubica, członkowie Zarządu Powiatu Dariusz Szopa i Dariusz Wysypoł oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Cichosz. Wszystkim zgromadzonym złożono serdeczne życzenia owocnego roku pełnego inspiracji i nowych wyzwań.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to wyjątkowe miejsce, które wspiera rozwój intelektualny, społeczny i fizyczny naszych seniorów. W nowym roku akademickim na uczestników czekają fascynujące wykłady, warsztaty oraz różnorodne zajęcia.

Życzymy wszystkim studentom wielu niezapomnianych chwil i zdrowia na nowej akademickiej drodze.