Wyjątkowy Piknik Sołecki – dwa wspaniałe jubileusze! 

Wyjątkowy Piknik Sołecki – dwa wspaniałe jubileusze! 

Dziś w Nakle Śląskim odbył się wyjątkowy Piknik Sołecki, podczas którego wspólnie świętowaliśmy aż dwa wspaniałe jubileusze! 115-lecie założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle Śląskim 105-lecie powstania Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł” Nakło Śląskie...
Spotkanie w DPS „Pod Aniołem”

Spotkanie w DPS „Pod Aniołem”

3 czerwca 2025 roku w Domu Pomocy Społecznej „Pod Aniołem” w Strzybnicy odbyło się spotkanie dyrektorów ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu tarnogórskiego. W wydarzeniu uczestniczyły również Wicestarosta Tarnogórski Anna Kubica oraz Jolanta Tuszyńska, Zastępca...
Zadzwoń teraz