Funkcjonowanie Starostwa Powiatowego w czasie COVID-19

W Starostwie Powiatowym obowiązują aktualnie następujące zasady:

  • Klienci urzędu we wszystkich sprawach prowadzonych przez urząd mogą kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy E-PUAP oraz korespondencji pocztowej.
  • Bezpośrednie nr telefonów pod linkiem http://m.telefony.tarnogorski.pl/

Wydział Komunikacji – obsługa klientów

Bardzo prosimy klientów, którzy zarezerwowali termin wizyty w Wydziale Komunikacji o przychodzenie na umówione godziny. W przypadku niestawienia się na zarezerwowaną godzinę termin przepada.

Sprawy realizowane po wcześniejszym umówieniu terminu poprzez system rezerwacji internetowej https://tarnogorski.bezkolejki.eu/wk

Jak funkcjonuje punkt paszportowy?

Nie musisz umawiać się telefonicznie, by załatwić sprawę w punkcie paszportowym. Punkt Paszportowy w Tarnowskich Górach informuje, że złożenie wniosku paszportowego i odbiór paszportu są możliwe dla wszystkich klientów bez konieczności umówienia wizyty telefonicznie.
Nadal na terenie budynku przy ul. Karłuszowiec 5 prosi się klientów o zachowanie odpowiedniego rygoru sanitarnego.

WAŻNE: Terenowy Punkt Paszportowy w Tarnowskich Górach jest placówką zamiejscową  Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Wszelkie uwagi na temat organizacji oraz funkcjonowania Punktu prosimy kierować pisemnie na adres email: wsoim@katowice.uw.gov.pl lub telefonicznie pod numerem ☎ 32 20 77 327.

Starostwo nie obsługuje systemu rezerwacji wizyt w Punkcie paszportowym!

Prosty sposób załatwienia sprawy w Wydziale Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach

Sprawy dotyczące zakupu mapy zasadniczej oraz wypisów z ewidencji gruntów i budynków mogą być realizowane przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, po wcześniejszym zalogowaniu przez profil zaufany, w Portalu Interesanta który jest dostępny na stronie internetowej https://geodezja.tarnogorski.pl/portal-interesanta/

Nie wychodząc z domu można otrzymać w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną wnioskowane dokumenty.

Link do głównej strony https://gis.tarnogorski.pl/

Call Now ButtonZadzwoń teraz