Krzysztof Łoziński – etatowy członek Zarządu Powiatu

Krzysztof Łoziński

etatowy członek zarządu

należy do Inicjatywy Obywatelskiej. Urodził się i mieszka w Tarnowskich Górach. Ukończył studia inżynierskie na Wydziale Zootechnicznym Akademii Rolniczej w Krakowie oraz studia licencjackie na Wydziale Ekonomicznym Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu (kierunek: zarządzanie i marketing, zarządzanie administracją państwową i samorządową). Był współzałożycielem oraz wieloletnim członkiem Rady Dzielnicy Śródmieście – Centrum w Tarnowskich Górach. Od 2002 był Radnym Miasta Tarnowskie Góry, a w kadencji 2002-2006 – zastępcą Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. W Radzie Powiatu Tarnogórskiego zasiada drugą kadencję.

Przyjmowanie klientów w sprawach skarg i wniosków przez:

• Starostę Tarnogórskiego i Wicestarostę po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty w sekretariacie Starosty i Wicestarosty; tel. 32 381 37 11
  • Członków Zarządu Powiatu Tarnogórskiego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty w sekretariacie Członków Zarządu; tel. 32 381 37 22