Stanisław Torbus – Etatowy członek Zarządu Powiatu

Stanisław Torbus

etatowy członek zarządu

Rocznik 1985, absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego i Studium Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego, magister politologii. Od 2017 roku pełni funkcję wicestarosty powiatu tarnogórskiego, w latach 2010-2014 radny powiatu tarnogórskiego. Założyciel i wieloletni prezes stowarzyszenia „Góry Kultury”, menadżer projektu „Tarnogórzanie dla pamięci”, konkursu kapel „Gwarock”, Dnia Kultury Ulicznej 2014, Kolażu Kultur 2014. Inicjator sprzątania cmentarza żydowskiego, obchodów Święta Niepodległości, akcji „Masz głos, masz wybór”, świątecznej Akcji Charytatywnej, Koncertu charytatywnego dla Haiti. Radny Rady Powiatu Tarnogórskiego z ramienia Stowarzyszenia Nasza Samorząd.

Przyjmowanie klientów w sprawach skarg i wniosków przez:

• Starostę Tarnogórskiego i Wicestarostę po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty w sekretariacie Starosty i Wicestarosty;
    tel. 32 381 37 11
  • Członków Zarządu Powiatu Tarnogórskiego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty w sekretariacie Członków Zarządu;
    tel. 32 381 37 22