Zaprojektuj tarnogórski gadżet „Bądź bezpieczny na drodze”!

Data publikacji: 24 marca 2020

Do 31 maja 2020 roku został przedłużony termin składania prac w konkursie na gadżet „Bądź bezpieczny na drodze”.

Celem Konkursu jest stworzenie koncepcyjnego projektu gadżetu, który przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drogach oraz w ciekawy sposób będzie promował Powiat Tarnogórski. Gadżet można zaprojektować dla jednej z dwóch grup docelowych dla młodzieży i dla dorosłych.  Autorzy zwycięskich koncepcji otrzymają nagrodę finansową w wysokości 1000 zł brutto (w każdej z dwóch kategorii).

Konkurs ma charakter otwarty –  jest skierowany zarówno do osób prywatnych grafików, artystów, uczniów i studentów kierunków artystycznych oraz związanych z projektowaniem, jak i do firm projektowych, agencji marketingowych, agencji zajmujących się designem, itp.

Nadesłane projekty powinny być  projektami autorskimi, muszą umożliwiać ich wdrożenie do produkcji masowej w oparciu o znane i dostępne technologie produkcyjne, a ich szacunkowa wartość jednostkowa produktu (gadżetu) zleconego przez Powiat do produkcji po rozstrzygnięciu konkursu nie powinna przekroczyć 20 złotych.

Projekty gadżetów wraz z załącznikami należy składać w kopercie z dopiskiem: Konkurs na projekt graficzny gadżetu pn. „Bądź bezpieczny na drodze” w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach ul. Karłuszowiec 5 (parter, pokój nr 1), 42-600 Tarnowskie Góry w terminie do dnia 31 maja 2020 roku. W przypadku wysłania pracy pocztą lub kurierem decyduje data wpływu do Kancelarii Starostwa.

Szczegóły dostępne są w Regulaminie konkursu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz