Data publikacji: 15 listopada 2021
Sympozjum plakat przedstawiajacy dwie dłonie w uscisku oraz napisy Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach

We wtorek, 16 listopada o godzinie 16-ej, odbędzie się I Sympozjum Powiatowych Społecznych Rad ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Śląskiego „Dzielmy się dobrymi praktykami”. Sympozjum odbędzie się w formie on-line, a każdy zainteresowany może w czasie rzeczywistym uczestniczyć w Sympozjum na kanale youtube.

Od lat praca członków Społecznych Powiatowych Rad skupia się na tworzeniu otoczenia przyjaznego osobom borykającym się z problemem niepełnosprawności. Każdy powiat to inna specyfika problemów. Warto skorzystać z rozwiązań wypracowanych i sprawdzonych przez innych, jak również podzielić się swoimi osiągnięciami, dobrymi praktykami. Wspólne działanie przynosi większe sukcesy.

Honorowy Patronat objęła Starosta tarnogórski Krystyna Kosmala oraz Wojewódzka Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych reprezentowana przez Annę Wandzel.

plakat do sympozjum Powiatowych Społecznych Rad ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Śląskiego