Informator – szkoły średnie

Data publikacji: 12 kwietnia 2023
kolaż zdjęć z budynkami

Obecnie szkoły ponadpodstawowe z powiatu tarnogórskiego oferują bardzo ciekawe kierunki nauki zawodu wzbogacone między innymi o zagraniczne praktyki. Dodatkowe możliwości osobistego rozwoju i nauki zawodu oferują przedsiębiorcy i firmy, które w ramach podpisanych porozumień ze szkołami, pomagają w zdobywaniu wiedzy, stypendiów i dodatkowego doświadczenia. Możliwość skorzystania z dodatkowych płatnych praktyk w wakacje, czy wsparcia dalszego kształcenia po ukończeniu nauki w klasach branżowych, to tylko niektóre propozycje firm i przedsiębiorców wspomagających proces edukacji młodzieży.

W załączeniu prezentujemy informator dla ósmoklasistów ( szkoły średnie, bez liceów)

kolaż zdjęć z budynkami