Wydział Komunikacji

tel. (32) 381-87-66

Rejestracja pojazdów

tel. (32) 381-87-67

Prawa jazdy

Obsługa stron w Wydziale Komunikacji

Od 1 czerwca 2020 r. wznawiamy elektroniczny system umawiania wizyt w sprawie rejestracji pojazdów, poprzez stronę internetową Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

W celu załatwienia sprawy w Wydziale Komunikacji bez konieczności osobistego kontaktu
z urzędnikiem nadal istnieje możliwość złożenia wniosków poprzez urnę, znajdującą się przed wejściem głównym do starostwa. Urna przeznaczona na wnioski będzie dostępna w dni powszednie do godziny 20.00. Ważne jest jednak, aby osoby składające dokumenty w urnie podawały numer kontaktowy, co znacznie skróci czas oczekiwania na dokumenty.

Osoby korzystające z urny zostaną telefonicznie powiadomione o możliwości odbioru swoich dokumentów.

Odbiór zamówionych wcześniej dowodów rejestracyjnych i praw jazdy odbywa się, jak do tej pory, na bieżąco. W celu odbioru dokumentów należy kontaktować się telefonicznie z Wydziałem na podane przy wejściu numery telefonów.

Osoby umówione przez system kolejkowy muszą posiadać przy sobie potwierdzenie rezerwacji (wydrukowane albo do pokazania w telefonie komórkowym). Takie potwierdzenie dostaniecie Państwo na adres e-mailowy, który podacie w trakcie rezerwacji. Potwierdzenie rezerwacji należy pokazać pracownikowi urzędu.

Godziny przyjmowania stron:

  • poniedziałek, środa, czwartek od godziny 7.00 do godziny 14.00
  • wtorek od godziny 8.00 do godziny 16.00
  • piątek od godziny 7.00 do godziny 13.00
Call Now ButtonZadzwoń teraz